Sık Sorulan Sorular

Evet. Kayıt olup, e-mail doğrulaması yaptığınız anda firmanıza özel kurulumlar otomatik olarak yapılmaktadır. Dilerseniz test verileri girererek deneme yapabilirsiniz, dilerseniz gerçek verilerinizi girebilirsiniz. Deneme, test sürecinizi tamamladıktan sonra bize ulaşıp verilerinizi sıfırlatarak, gerçek veri girişlerine başlayabilirsiniz.
Firmanız için ilk kayıt yapan kullanıcı admin olarak atanmakta ve tüm yetkileri verilmektedir. Bu kullanıcı Personel Tanımı ekranından kolay bir şekilde diğer tüm kullanıcıları oluşturabilmektedir.
Hayır, kayıt esnasında ödeme ile ilgili herhangi bir bilgi istemiyoruz. Ücretsiz kullanım bitiş süresi yaklaştığında uygulama anasayfasında ödeme ile ilgili bilgilendirme ve yönlendirmelere göre ödemenizi yapabilirsiniz.
Mesai saatleri içinde telefon ile, mesai saatleri dışında e-mail ile destek taleplerinizi iletebilirsiniz. E-mailinize en kısa zaman içinde yanıt verilmektedir. Destek ve eğitim hizmetimiz ücretsizdir.
Evet yapıyoruz. Talepleriniz inceleyerek, talepleriniz için geliştirme süresini hesaplayıp size teklif sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde bu özelliştirmeleri sadece firmanız kullanımına uygun olarak yapıyoruz.
Ödediğiniz ücret bir sonraki ayın kullanım bedelidir. Bu süre sonu yaklaştığında uygulama anasayfasında gerekli uyarı ve yönlendirmeler yapılmaktadır. Süre bittiğinde uygulamaya giriş yaptığınızda ödeme ile ilgili sayfa açılarak uygulama kullanımınız durdurulmaktadır.
Ödeme yapılmayan 2 ay boyunca firma veritabanınız olduğu gibi saklanmaktadır, ikinci ayın sonunda veritabanı yedeği alınarak pasife alınmaktadır. 6 ay sonunda da veritabanı tamamen kaldırılmaktadır.
Kullanım taahhütünüz var ise 1 aylık ödeme yapılmayan süre sonunda taahhütünüz bozulmakta ve taahhütünüze dair elde ettiğiniz indirimler tarafınızdan talep edilmektedir.
Kullanım taahhütü vermediyseniz üyeliğinizi istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Taahhüt verdiyseniz, taahhütünüze dair elde ettiğiniz indirimleri ödeyerek üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Verilerinizi istediğiniz anda uygulama içinden excel olarak alabilirsiniz.
Üyeliğinizi sonlandırdığınızda veritabanınız ödeme yapılmayan süre şartlarına göre korunmakta ve süre sonunda kaldırılmaktadır. Talebinize göre bu süreler beklenmeden veritabanını kaldırılabiliriz.